У перекладі з англійської мови shaping означає «надання форми», тобто шейпінг – це різновид гімнастики під ритмічну музику з метою привести тіло в ідеальну форму. Такий спортивне напрямок з’явився в Росії в 80-х роках ХХ століття. Лікар-фізіолог В. Прохорцев разом з колегами розробив спеціальну модель занять спортом !

На початковому рівні підготовки слід відвідувати заняття два рази в тиждень, виконувати вправи у своєму темпі. Якщо новачок не встигає присідати або качати прес разом з усіма в швидкому режимі, то головне – не переривати розпочате вправу. З часом м’язи звикнуть до навантаження, інтенсивність вправ і кількість відвідувань можна буде збільшити. Регулярне відвідування аеробного залу призведе до приголомшливого ефекту – тіло підтягнеться, стане пружним і рельєфним.

Заняття спортом у спокійному режимі підходять більшості людей. Зробити фігуру стрункою, підтягнутою під силу будь-якій жінці. Бажання, настрій, правильна мотивація допоможуть відвідувати заняття регулярно, радіти результатам.

Заняття підходить як для будь-якого віку !

Тренер Ірина