Персональний тренер

Олександр Занозовський

Олександр Зонозовський  –  освіта вища –  майстер спорту міжнародного класу з карате  –  чемпіон Європи та Переможець Кубку Світу з карате  –  тренер карате (з 2018 року до сьогодні). Саша про себе: вмію організовувати групові та персональні тренування;Вмію знайти спільну мову з людьми;Знаю та продовжую вивчати теоритичні засади в спортивних галузях, цілеспрамрваний та пунктуальний 

Read More
Тренер групових занять

Наталя Татусь

Тренер з пілатесу: – Спеціаліст з фізичної реабілітації, викладач фіз.виховання та спорту 2004р. – Сертифікований інструктор програми Пілатес “Fitnesservis” м.Київ 2015 р, сертифікований тренер Пілатес, тренування для вагітних 05.2018р – Учасник майстер-класів International Pilates Universiti 2015 – 2016 р ; Учасник Profit Convention 03.2016 р, 03.2017 р, 10.2017 р; “Реформер на маті ” Lviv Fitness […]

Read More
Персональний тренер

Юля Дуборєз

– 2010 – здобула звання КМС з настільного тенісу;– 2015 – закінчила Кам’янець-Подільський Національний університет спеціальність «Фізична культура та спорт» диплом спеціаліста; – 2017 – початок в кар’єри тренування в ALFA, 2019 – сертифікат “Майстер тренажерного залу 3 рівень”Спортом займається понад 16 років.

Read More
Персональний тренер

Оксана Маркова

–  здобула вищу освіту в РДГУ;   –  студентка Академії Фітнесу;   –  сертифікований фітнес інструктор 1 та 2 рівня;   –  сертифікований майстер тренер рівень 3 ( проблеми опорно- рухової системи, варикоз, вагітність);   –  в сфері спорту вже більше 6 років, з яких  два роки тренує в  ALFA.

Read More
Тренер групових занять

Юля Міцкевич

– Сертифікований майстер-тренер 3-го рівня; – Стаж у сфері спорту: 5 років танці, 3 роки у фітнес-індустрії. З них 2 роки працює в ALFA, як тренер групових занять степ-аеробіка, фітбол та персональний тренер.

Read More
Тренер групових занять

Ірина Касянова

– освіта вища; – в 2018 році походила курс навчання: “Основи аеробіки”;“Силові напрямки в групових класах”; “Основи стретчингу”. Досягнення:Має власний авторський проект з програмою схуднення (харчування + тренування) під назвою “ТУРБОМАРАФОН”. – має досвід роботи з людьми та гарний підхід до них, вміє адаптовуватись під ситуацію і особливості темпераменту клієнта.

Read More
Персональний тренер

Андрій Миронець

– освіта вища,закінчив РДГУ – факультет фізичного виховання; – срібний призер чемпіонату світу з пауерліфтингу; – багаторазовий призер чемпіонатів України з пауерліфтингу; – майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу.

Read More
Персональний тренер

Юра Дубич

–  пройшов навчання в Академії фітнесу; –  отримав сертифікати: “Інструктор тренажерного залу (рівень 3) та “Дієтологія у фітнесі”; – срібний призер відкритого чемпіонату Рівненської області з класичного пауерліфтингу.

Read More
Персональний тренер

Катерина Пекраська

Сертифікований тренер фітнес клубу ALFA 🏋🏼‍♀️ Майстер спорту у дисципліні ” Станова тяга”. Навчання та сертифікати (якими володіє Катя) ▪️теоретичний курс ТЦ”Академія фітнесу-Україна” з дисциплін: анатомія, фізіологія, обмін речовин; ▪️теоретичний курс ТЦ”Академія фітнесу-Україна” – загальні практичні навички викладання в тренажерному залі (Рівень |, Рівнень || ); ▪️семінар ” Психосоматика в роботі тренера”; ▪️учасник BODYWAY MIND […]

Read More
Персональний тренер

Ігор Головко

Закінчив курси «Smart Fitness Academy» по напрямку:  «Персональний тренер тренажерного залу» (рівень І та ІІ) Тренерський стаж – 3.5 роки. Спортивні досягнення: Майстер спорту України з пауерліфтингу;Чемпіон світу WPA з пауерліфтингу у ваговій категорії 125 кг; Призер та Чемпіон Європи та України WPA з пауерліфтингу у ваговій категорії 125 кг; Тренується та приймає участь у змаганнях зі стронгмену […]

Read More