Це – ідеальне місце для вдосконалення своєї фігури. Тут зібрані кращі тренажери, останні інноваційні новинки преміум-класу як для новачків, такі для тих, хто давно  займається собою.

  • Професійні блокові тренажери від провідних виробників галузі VASIL та MB BARBEL, що  дозволяють планомірно і правильно розвивати одні й ті ж м’язи під різним кутом, що не дає організму звикнути до навантажень.
  • Для тих, хто займаються вже не перший день і прагнуть досконалості є лавки для жиму, стійки для присідань і вільних ваг зі штангами і гантелями  вагою від 1 до 50 кг. Вони дозволять довго і планомірно розвиватися, досягаючи нових висот. Ми подбали про те, щоб навіть у вечірній час, коли в залі багато людей, біля тренажерів не було черг і дискомфорту – багато тренажерів дублюють одне одного, надаючи свободу вибору нашим гостям.
  • Машина Сміта, кросовери, платформи для жиму все для тренувань м’язів спини, грудних м’язів та м’язів ніг.
  • Займаєтеся важкою атлетикою або пауерліфтингом? Поміст допоможе виконувати вправи легше і комфортніше, а гумове покриття пом’якшить енергію удару та потужна система вентиляції і кондиціонування створить максимально комфортні умови для занять.
  • Кардіозона – місце тренувань для тих, хто прагне позбутися зайвої ваги, підвищити поріг витривалості, привести м’язи в тонус і зміцнити серцево-судинну систему. У залі представлені настпуні тренажери: бігові доріжки, сходовий тренажер, що імітує ходьбу по нескінченних сходах або ескалатору, велотренажери та еліпсоїди.