Кроссфіт – один з наймолодших і стрімко розвиваючих спортивних напрямків в світі, який активно набирає популярність в усіх великих містах України.


Кроссфіт комплекси – це високоінтенсивні функціональні тренування. Але насправді CrossFit – це новий погляд на спорт, здоровий спосіб життя і самого себе, свої можливості і прагнення. 

Засновник CrossFit, Грег Глассман, колишній гімнаст, почав розробляти свою програму тренувань більше 20 років тому, а в 2001 році в Каліфорнії (США) відкрив свій перший зал для занять Кроссфіт. Кроссфіт-тренування поділяються на «фізкультурний» (для більшості людей) і «змагальний» (для досвідчених атлетів, професійних спортсменів). Тренування включають в себе елементи з інтервальних тренувань високої інтенсивності, важкої атлетики, легкої атлетики, плиометрики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту та інших видів спорту і фізичної діяльності.

Перелічимо основні плюси занять в CrossFit залі:
 – Розвиток сили волі;
 – Якісні зміни зовнішнього вигляду;
 – Розвиток витривалості і сили;
 – Ніяких обмежень за віком. Займатися кросфітом можна і після 50, головне, щоб дозволяло здоров’я!

Універсальна порада: для оволодіння системою Кросфіт: необхідна підтримка та нагляд досвідченого тренера, бажання, сила волі і терпіння. Маючи все це і тренуючись в нас, ви за відносно нетривалий період отримаєте підтягнуту фігуру і точно не нудьгуватимете під час занять!