А ти знаєш історію степ-платформи?!

А ти знаєш історію степ-платформи?!

Сьогодні вже важко уявити собі спортивний клуб без степ-платформ в своєму арсеналі.
Степ-платформа, – мабуть, один з найпопулярніших спортивних гаджетів, які використовуються тренерами в тренуваннях та для занять степ-аеробікою і не тільки.
З’явилася воно в спортивному середовищі в кінці минулого століття завдяки американському тренеру з аеробіки Джин Міллер.

Власне, винаходу степ-аеробіки передувала не дуже приємна подія в житті міс Міллер. Справа в тому, що дівчина пошкодила коліно, і змушена була активно його розробляти за допомогою підйомів по сходах. У своєму прагненні якнайшвидше видужати Джин стала активно не тільки крокувати по сходовим сходах, а й виконувати на них різні вправи. За цими заняттями їй прийшла в голову думка про створення нового спортивного пристосування і фітнес-напрямки. У підсумку в 1989 році з подачі міс Міллер була випущена перша професійна степ платформа «Step Reebok».
Джин совісно з ще однією шанувальницею фітнесу Келлі Ватсон розробила безліч елементів для степ-аеробіки. З тих пір напрямок стало набувати популярності в усьому світі!
за допомогою степу можна вирішити всі основні фітнес-завдання: спалити калорії, надати тонус основним м’язовим групам і отримати хорошу мотивацію для регулярних тренувань.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *