Що таке фітнес-бар?

По-перше – це місце, де можна відпочити після активного тренування. Посидіти в затишній обстановці, розслабити натруджені м’язи. Або, навпаки, налаштуватися на робочо-стрибаючий лад перед заняттям. Загалом, місце в усіх відношеннях корисне і потрібне. Тут ми пропонуємо відвідувачам спожити що-небудь смачне з користю для здоров’я.

Асортимент у фітнес-барі великий. Ви знайдете: дуже духмяний чай, запашну каву, корисну мінеральну воду, спортивне харчування для зміцнення м’язів, найсвіжіші соки та фреші (фруктові і овочеві). При виборі спортивного харчування вас проконсультують найчарівніші працівниці що, порадять, яку лінію спортивного харчування краще вибрати.

За цим посиланням можна ознайомитись з нашим Меню:

Також, у фітнес-барі ви знайдете найвітамінніші вітамінні добавки, найкращі жироспалювачі, енергозберегаючі енергетичні спортивні напої. Ці препарати підвищують працездатність, покращують кровопостачання і зменшують навантаження на серце під час тренувань.

Визначення дози – справа суто індивідуальна. І організм у кожного реагує по-різному. Краще звернутися до тренера, який складе індивідуальну програму харчування і порекомендує, що з того, що є у спорт-барі підійде Вам краще за все. Хоча під час тренувань нічого кращого за воду ще не винайшли. Головне – все робити в комплексі. Вправлятися і харчуватися, тоді спалювання зайвого жиру прискориться, а самопочуття покращає.

Загалом, заходячі у фітнес-клуб, загляньте у спорт-бар. Знайдете там багато не лише смачного, але і корисного.