Що знайдеш в нашому фітнес-барі ?

Що знайдеш в нашому фітнес-барі ?

Друзі, нагадуємо, о в ALFA працює крутий фітнес-бар  ?)
Адміністратори ALFA Athletics & Fitness Club приготують для тебе коктейлі на водичці, соці або молоці:
–  Гейнер MEX – muscle excellence
–  Complex whey protein
– Протеїн bios
– Gold Standard Whey – isolate
– BCAA XPLODE
А також різноманітні фреші, запашну каву,чаї та фітнес-батончики.

А ти знаєш історію степ-платформи?!

А ти знаєш історію степ-платформи?!

Сьогодні вже важко уявити собі спортивний клуб без степ-платформ в своєму арсеналі.
Степ-платформа, – мабуть, один з найпопулярніших спортивних гаджетів, які використовуються тренерами в тренуваннях та для занять степ-аеробікою і не тільки.
З’явилася воно в спортивному середовищі в кінці минулого століття завдяки американському тренеру з аеробіки Джин Міллер.

Власне, винаходу степ-аеробіки передувала не дуже приємна подія в житті міс Міллер. Справа в тому, що дівчина пошкодила коліно, і змушена була активно його розробляти за допомогою підйомів по сходах. У своєму прагненні якнайшвидше видужати Джин стала активно не тільки крокувати по сходовим сходах, а й виконувати на них різні вправи. За цими заняттями їй прийшла в голову думка про створення нового спортивного пристосування і фітнес-напрямки. У підсумку в 1989 році з подачі міс Міллер була випущена перша професійна степ платформа «Step Reebok».
Джин совісно з ще однією шанувальницею фітнесу Келлі Ватсон розробила безліч елементів для степ-аеробіки. З тих пір напрямок стало набувати популярності в усьому світі!
за допомогою степу можна вирішити всі основні фітнес-завдання: спалити калорії, надати тонус основним м’язовим групам і отримати хорошу мотивацію для регулярних тренувань.

Вода, під час тренувань

Вода, під час тренувань

Це питання чи не найчастіше задають нашим тренерам. Тож ми вирішили розповісти про це.
• До тренування. Пийте воду, якщо вам цього хочеться. Навмисно вливати в себе літр води перед тренуванням непотрібно, адже з повним шлунком вам буде незручно рухатися активно. Оптимальний варіант — випити 200-600 мл води за 2 години до тренування.
• Під час тренування. Однозначно пийте воду в перервах між вправами. В залежності від інтенсивності вправ, випивайте протягом тренування 500-1000 мл води.
• Після тренування. Пийте воду обов’язково. Бажано випивати в день 30 мл на кожен кілограм ваги.